Frans Halslaan 253, OEGSTGEEST
Modern en instap klaar appartement met zonnig balkon en groen uitzicht in Oegstgeest!
Aan de Frans Halslaan 253 te Oegstgeest bevindt zich dit sfeervolle appartement. De woning is modern afgewerkt, beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, een lichte woonkamer, een zonnig balkon op het westen én een eigen berging. Dankzij de grote raampartijen geniet het appartement van veel natuurlijk licht en een vrij uitzicht over de groene omgeving.
De woning is gelegen op een centrale en praktische locatie, op korte afstand van winkelcentrum Lange Voort. Hier vind je diverse voorzieningen, zoals supermarkten, winkels, speciaalzaken, restaurants en andere dagelijkse voorzieningen. Daarnaast bevinden openbaar vervoer, sportfaciliteiten en recreatiemogelijkheden zich in de directe omgeving.
Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Bushaltes liggen op loopafstand en Leiden Centraal Station is eenvoudig bereikbaar. Bovendien zijn de uitvalswegen richting Leiden, Amsterdam, Den Haag en Schiphol in de nabije omgeving te vinden.
Indeling
Begane grond
Verzorgde gemeenschappelijke entree met bellentableau, brievenbussen, lift en trappenhuis.
Appartement
Via de entree kom je in de hal die toegang biedt tot alle vertrekken van de woning. De ruime woonkamer voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk licht en open aan en biedt voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een eethoek.
Grenzend aan de woonkamer bevindt zich de royale slaapkamer met directe toegang tot het balkon. Vanuit hier geniet je van een prachtig groen en vrij uitzicht. Het balkon is gelegen op het westen, waardoor je hier heerlijk van de middag- en avondzon kunt genieten. Tevens bevindt zich op het balkon een praktische bergkast.
De moderne gesloten keuken is vernieuwd in juli 2018 en uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een losse koel-/vriescombinatie.
Daarnaast beschikt het appartement over een tweede goed bemeten slaapkamer, ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is modern afgewerkt en voorzien van een douche en wastafelmeubel. Separaat het toilet.
Bijzonderheden
•Energielabel B
• €150,- stookkosten verwerkt in de maandelijkse VvE bijdrage
• Twee slaapkamers
• Zonnig balkon op het westen
• Eigen berging
• Lift aanwezig
• Centrale ligging nabij winkelcentrum Lange Voort
• Goede bereikbaarheid richting Leiden, Amsterdam en Den Haag
• Openbaar vervoer op korte afstand
Geurts makelaars Leiden
Geurts makelaars Leiden

























